Reklam
Reklam
Advert

OMÜ öğretim üyeleri Samsun İl Müftülüğü görevlilerine eğitim verecek

Samsun İl Müftülüğü tarafından yürütülen ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) ile iş birliği yaptığı Maddeden Manaya “Bağımlı Olma Özgür Ol Projesi” kapsamında Samsun’un tüm ilçelerinde görev yapan vaiz, vaize, din hizmetleri uzmanları ve bağımlılık koordinatörlerine yönelik madde bağımlılığı ve teknoloji bağımlılığıyla ilgili online (çevrim içi) eğitimler düzenlenecek.

OMÜ öğretim üyeleri Samsun İl Müftülüğü görevlilerine eğitim verecek
OMÜ öğretim üyeleri Samsun İl Müftülüğü görevlilerine eğitim verecek admin
Bu içerik 16 kez okundu.
Reklam

Samsun İl Müftülüğü tarafından yürütülen ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) ile iş birliği yaptığı Maddeden Manaya “Bağımlı Olma Özgür Ol Projesi” kapsamında Samsun'un tüm ilçelerinde görev yapan vaiz, vaize, din hizmetleri uzmanları ve bağımlılık koordinatörlerine yönelik madde bağımlılığı ve teknoloji bağımlılığıyla ilgili online (çevrim içi) eğitimler düzenlenecek.


Eğitim planlaması kapsamında OMÜ öğretim üyeleri, Samsun İl Müftüsü Seyfullah Çakır, İl Müftü Yardımcısı Abdullah Kılıç ve İl Müftülüğü Bağımlılık Koordinatörü Hikmet Ünal'ı ziyaret etti. Ziyarette; Samsun'da madde bağımlılığı ile mücadelenin güçlü bir şekilde devam etmesi ve madde bağımlılığı ile etkin mücadelede kurumlar arası işbirliğinin önemi vurgulandı. OMÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölüm Başkanı Prof. Dr. İlknur Aydın Avci, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Figen Çavuşoğlu, Samsun Meslek Yüksekokulu Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Kemal Özcan ve Arş. Gör. Alaattin Altın tarafından yapılacak olan online eğitimler ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı