Reklam
Reklam
Advert

Havza Belediyesi'nden sağlık protokolü

Havza Belediyesi ve Büyük Anadolu Hastaneleri arasında belediye çalışanlarını kapsayan kurumsal sağlık sözleşmesi imzalandı.

Havza Belediyesi'nden sağlık protokolü
Havza Belediyesi'nden sağlık protokolü admin
Bu içerik 30 kez okundu.
Reklam


Havza Belediyesi ile Büyük Anadolu Hastaneleri arasında imzalanan ve Havza Belediye çalışanlarını kapsayan kurumsal sağlık protokolü öncesi Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret eden Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen ve Havza İlçe Temsilcisi Seher İyimaya, protokol ile Havza Belediyesi çalışanlarına sağlanacak imkanlar hakkında bilgiler verdiler.


Yapılan bilgilendirmede Havza Belediyesi personelleri ve birinci derece yakınları olan anne, baba, eş, çocuklarının dahil tahlil ve ayakta tedavi gibi hastane hizmetlerinden yüzde 30 indirimli, ameliyat ve günübirlik hizmetlerde yüzde 25 indirimli sağlık hizmeti alabilecek.


Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, “İmzalanan protokol ile Havza Belediyesi çalışanlarının kaliteli sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanacak. Sağlık alanında sürekli kendisini yenileyen kumrumuz ve Havza Belediyemiz ile protokol imzalamaktan mutluyuz” dedi.


Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, “Belediye personellerimiz adına sizler ile iş birliği yapmak bizleri mutlu etti. İmzaladığımız bu protokol ile belediyemiz personelleri ve birinci derece yakınları alacağı sağlık hizmetlerinde yüzde 30 indirim uygulanacak. Her iki kurumuza ve çalışanlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.


Konuşmaların ardından kurumsal sağlık protokolü Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen tarafından imzalandı.

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı