Reklam
Reklam
Advert

Alaçam'da okullarda spor şenliği

Samsun Alaçam Etyemez İlk-Ortaokulu’nda Samsun Okul Sporları Tertip Komitesi tarafından hazırlanan "Okulda Spor Şenliği" yapıldı.

Alaçam'da okullarda spor şenliği
Alaçam'da okullarda spor şenliği admin
Bu içerik 22 kez okundu.
Reklam

Samsun Alaçam Etyemez İlk-Ortaokulu'nda Samsun Okul Sporları Tertip Komitesi tarafından hazırlanan "Okulda Spor Şenliği" yapıldı.


Samsun Okul Sporları Tertip Komitesi tarafından hazırlanan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Müdürlüğü iş birliği ile yürütülen "Okulda Spor Şenliği Projesi" taşımalı eğitim merkezli kırsal mahalle okullarında devam ediyor. Projenin amacı öğrencilerde spor bilinci, kültürü ve farkındalığı oluşturmak, eğlendirmek oyun ile eğitim yapmayı, sosyalleşmeyi sağlamak, bireysel etkinlikler yapabilme ve kişisel yeteneklerinin farkına varabilmeyi sağlamak olduğu ifade edildi.


Okul Müdürü Ayhan Şahin, projenin uygulanmasında etkinlikleriyle öğrencilerin gelişimine katkı sağlayan Samsun Okul Sporları Tertip Komitesi'ne ve Alaçam İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cansu Keskin Karaaslan ve Ramazan Çoban'a teşekkür etti.


Okulda Spor Şenliği Samsun İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Celalettin Sula, Erdal Aksoy, Alaçam İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural'ın katılımı ile gerçekleşti.

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı