Reklam
Reklam
Advert

Bangladeş North South University ile OMÜ arasında iş birliği toplantısı

Bangladeş’in önde gelen üniversitelerinden North South University ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) arasında çevrim içi (online) tanıtım toplantısı geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Bangladeş North South University ile OMÜ arasında iş birliği toplantısı
Bangladeş North South University ile OMÜ arasında iş birliği toplantısı admin
Bu içerik 17 kez okundu.
Reklam

Bangladeş'in önde gelen üniversitelerinden North South University ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) arasında çevrim içi (online) tanıtım toplantısı geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Toplantı çerçevesinde bölümler arası iş birlikleri imkânları görüşüldü.


OMÜ Uluslararası İlişkiler Birimi Başkanı Doç. Dr. Mustafa Said Kurşunoğlu ile North South Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Biriminden Dr. Katherine Li'nin moderatörlüğünü üstlendiği toplantıda OMÜ Uluslararası İlişkiler Birimi yetkilileri Birol Kurt ve Tolga Arslan, yaptıkları sunumlarla OMÜ'yü tanıttı. Toplantıda ayrıca, OMÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden Doç. Dr. Özgür Özaydın ve Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden Prof. Dr. Erdal Kılıç ile Doç. Dr. Sedat Akleylek, mensubu oldukları bölümler ve ikili iş birliği imkânları hakkında bilgiler paylaştı.


Toplantıya North South Üniversitesinden; İşletme ve Ekonomi Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdul Hannan Chowdhury, Prof. Dr. Gour Gobinda Goswami, Dr. Sakib Bin Amin, Dr. Asad Karim Khan Priyo, Mühendislik Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden Dr. Rezaul Bari, Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden Dr. Hasan Uz Zaman, Dr. M. Shazzad Hosain, Çevre Bilimleri Fakültesinden Prof. Dr. Nazmun Nahar, Matematik ve Fizik Bölümünden Dr. Mamun Molla ve Uluslararası İlişkiler Ofisinden Samina Miti ve OMÜ öğrencisi Safayat Hossain katıldı.


Gelecek dönemde iki kurumun birimleri arasında iş birliğini güçlendirmek adına bir dizi toplantının yapılması da planlanıyor.

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı