Reklam
Reklam
Advert

Gültekin: "Samsun Üniversitesi bölgemizin gelişimine katkı sağlıyor"

Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanı Hakan Gültekin ve Başkan Yardımcısı Şeref Demir, Samsun Üniversitesi (SAMÜ) Rektörü Prof.

Gültekin:
Gültekin: admin
Bu içerik 15 kez okundu.
Reklam

Dr. Mahmut Aydın'a İlkadım Merkez Rektörlük Ofisi'nde ziyarette bulundu. Gültekin, SAMÜ'nün hızla geliştiğini ve bölgenin gelişimine katkı sağladığını söyledi.Başkan Gültekin: "Samsun Üniversitesi bölgemizin gelişimine katkı sağlıyor"


Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın'la bir araya gelen heyet, proje kapsamında yer alan şehirlerdeki gelişimi ele aldı. Samsun Üniversitesi'nin bölge için akademik açıdan bir zenginlik olduğunu dile getiren Başkan Hakan Gültekin, "Samsun Üniversitesi gelişimini hızla sürdürüyor. Bölgemizin gelişimine katkı sağlaması bakımından bu durum son derece önemlidir. Samsun Üniversitesi ile sürekli diyalog halindeyiz. Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Mahmut Aydın hocamıza bizleri ağırladığı için teşekkür ediyoruz" dedi.Rektör Aydın: "DOKAP'ın desteğini yanımızda hissetmek bizlere güç veriyor"


Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, ziyaretleri için Başkan Hakan Gültekin ve Başkan Yardımcısı Şeref Demir'e teşekkürlerini iletirken, "Üniversitemiz 2018'de kurulmuş yeni bir üniversite olmasına rağmen 3 sene içerisinde elimizden gelen gayretin fazlasını göstererek kurumumuzu farklı alanlarda geliştirmeye çalışıyoruz. Bu gelişim aşamasında DOKAP gibi önemli bir kuruluşun desteğini yanımızda hissetmek bizlere güç veriyor. Samsun ve bölge adına yaptığımız atılımlarda ortak paydaş olarak DOKAP'la birlikte çalışmaktan mutluyuz" ifadelerini kullandı.


Samsun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Selahattin Kaynak ve Genel Sekreter Doç. Dr. Salih Kesgin'in de hazır bulunduğu ziyaret, anı fotoğrafı çekilmesinin ardından son buldu.

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı