Reklam
Reklam
Advert

9 istasyona yiyecek ve içecek otomatı

Samsun’da, hafif raylı sistemin işleticisi SAMULAŞ, 8 istasyona yiyecek ve içecek otomatları yerleştirdi.

9 istasyona yiyecek ve içecek otomatı
9 istasyona yiyecek ve içecek otomatı admin
Bu içerik 342 kez okundu.
Reklam

Samsun'da, hafif raylı sistemin işleticisi SAMULAŞ, 8 istasyona yiyecek ve içecek otomatları yerleştirdi.


Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Samsun Proje Ulaşım İmar İnşaat Yat. San. ve Tic. A.Ş.(SAMULAŞ), hafif raylı sistem güzergahı üzerindeki yeniliklerine bir yenisini daha ekledi. SAMULAŞ, 8 istasyona yiyecek ve içecek otomatları yerleştirirken yeni uygulama halk tarafından beğeniyle karşılandı.OMÜ'den Balıkçı Barınağı'na


SAMULAŞ, Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Turizm A.Ş. ile iş birliğine giderek 8 istasyona, vatandaşın yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri otomatlar yerleştirdi. Üniversite-Atakent-Türkiş-Denizevleri-Büyük Cami-Meydan-Gar-Balıkçı Barınağı olmak üzere 8 adet istasyona yerleştirilen otomatların montajları tamamlandı ve halkın kullanımına sunuldu.Gürkan: “Yeniliklerimiz sürecek”


Konuyla ilgili bilgi veren SAMULAŞ Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Gürkan, "Samsunlulara raylı sistem hizmetini başarıyla sunmaya devam eden şirketimiz, halkımızdan gelen talepleri yerine getirmeye devam ediyor. Bu kapsamda istasyonlarımıza yerleştirdiğimiz otomatlar, halkımızın beğenisiyle karşılandı. Bizleri arayan çok sayıda vatandaşımız teşekkürlerini iletti. SAMULAŞ olarak raylı sistem hizmetimizde yeniliklerimiz devam edecek" dedi.“Tüm istasyonlara kurulacak”


Kadir Gürkan, Ömürevleri, Mimarsinan, Samsunspor İstasyonları başta olmak üzere diğer tüm istasyonlara da otomat sistemi kuracaklarını belirterek, "Şubat ayında başlattığımız uygulamamız yaklaşık 2 ay içerisinde tüm istasyonlarımızda hizmet vermiş olacak" diye konuştu.

yiyecek içecek otomatı otomat makineleri yiyecek satan makine yiyecek içecek otomatı fiyatları elektral otomat
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Rejimin hain saldırısına Samsun Valiliğinden bayraklı tepki
Rejimin hain saldırısına Samsun Valiliğinden bayraklı tepki