Reklam
Reklam
Advert

2 milyonluk yatırıma ilk kaynak Başkan Özdemir'den

Samsun’un Havza ilçesinde yaklaşık 2 milyon liralık “Canlı Hayvan Pazarı Modernizasyonu Projesi”nde ilk kaynağı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yaptı.

2 milyonluk yatırıma ilk kaynak Başkan Özdemir'den
2 milyonluk yatırıma ilk kaynak Başkan Özdemir'den admin
Bu içerik 31 kez okundu.
Reklam

Samsun'un Havza ilçesinde yaklaşık 2 milyon liralık “Canlı Hayvan Pazarı Modernizasyonu Projesi”nde ilk kaynağı Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yaptı.


Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, geçen ay içerisinde yapılan yer tesliminin ardından modernizasyon çalışmaları başlayan Havza Canlı Hayvan Pazarı'nı ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi. Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir yaptığı incelemelerin ardından burada yüklenici firma yetkilisi Hami Yıldırım'dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.


Çalışmalar hakkında bilgiler alan Başkan Sebahattin Özdemir daha sonra baret takarak modernizasyon çalışmasını başlatan ilk kaynağını yaptı. Özdemir, “1 milyon 947 bin 937 liraya mal olacak canlı hayvan modernizasyonu çalışmalarına başladık. İnşallah yağışlar başlamadan çalışmalar tamamlanacak. Yapılan çalışmalarımızda önceliğimiz insan ve hayvan sağlığını koruma ve burada alışveriş yapan çiftçi ve besicilerimize modern bir hizmet sunmak. Yapılacak olan çalışma ile bölge çiftçimize hizmet edecek olan canlı hayvan pazarımız modern bir hale gelecek. Projemiz tamamlandığında hem insanlarımızı hem de hayvanlarımız yazın sıcaktan kışın yağmurdan koruyacak kapalı bir hayvan pazarına kavuşacağız. Halkımıza ve bölge çiftçimize hayırlı olsun” dedi.


Hami Yıldırım ise çalışmalarının ön görülen süre içerisinde tamamlanacağını belirtti.


Başkan Özdemir'e Havza Belediyesi Fen İşleri Müdürü Ömer Büyük eşlik etti.

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı