Reklam
Reklam
Advert

Başkan Topaloğlu, maaşını AFAD'a bağışladı

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Batı Karadeniz’de selden etkilenen il ve ilçelerde kullanılmak üzere ağustos ayı maaşını İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’na (AFAD) bağışladı.

Başkan Topaloğlu, maaşını AFAD'a bağışladı
Başkan Topaloğlu, maaşını AFAD'a bağışladı admin
Bu içerik 24 kez okundu.
Reklam

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Batı Karadeniz'de selden etkilenen il ve ilçelerde kullanılmak üzere ağustos ayı maaşını İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'na (AFAD) bağışladı.


19 Mayıs İlçe Kaymakamı İbrahim Civelek ve 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ilçede bulunan 37 dernek başkanı, meslek ve oda başkanları, kurum amirleri ile birlikte kaymakamlık toplantı salonunda yangın ve sel afeti yardım kampanyası toplantısı gerçekleştirildi. Kampanyaya ağustos ayı belediye başkanlığı maaşını bağışlayan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, “Kıymetli hemşehrilerim, biz bize yeteriz; Kastamonu, Bartın ve Sinop'ta meydana gelen sel felaketinden dolayı yaşanan ve birçok insanımızın hayatını kaybettiği bölgemizde yaraların sarılması için, Ağustos ayı belediye başkanlığı maaşımı AFAD'a bağışlıyorum. Siz kıymetli 19 Mayıslı Hemşehrilerimin de bu kampanyaya destek olacağından şüphem yok. Yaraları hep birlikte sarmak için bende varım diyorum ve sizlerin de desteğini bekliyorum” dedi.


Ayni ve nakdi yardımların Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla da yapılabileceğini belirten 19 Mayıs Kaymakamı İbrahim Civelek, “Kampanyayı ilçemizde örnek bir şekilde başlatan belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Bu yaraları hep birlikte saracağız. Kıymetli hemşehrilerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın, oda ve derneklerimizin bu kampanyaya sıkıca sarılacağını biliyoruz” diye konuştu.

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı