Reklam
Reklam
Advert

Alaçam'da afetzedeler için kampanya

Samsun’un Alaçam ilçesinde "Yangın ve Sel Afet Yardım Kampanyası" başlatıldı.

Alaçam'da afetzedeler için kampanya
Alaçam'da afetzedeler için kampanya admin
Bu içerik 32 kez okundu.
Reklam

Samsun'un Alaçam ilçesinde "Yangın ve Sel Afet Yardım Kampanyası" başlatıldı.


Alaçam Kaymakam Fikret Zaman'ın başkanlığında "Yangın ve Sel Afet Yardım Kampanyası" koordinasyon toplantısı yapıldı. Meydana gelen yangın ve sel olayları sonrası genel hayatı olumsuz etkileyen şartların iyileştirilmesi ve yaraların sarılmasına katkıda bulunmak üzere başlatılan "Yangın ve Sel Afeti Yardım Kampanyası”na destek sağlamak için kurum amirleri ile toplantı yapıldı. Toplantıda STK'lar, iş adamları ve vatandaşlar tarafından yapacak yardımlar ile afetzedelerin ihtiyaçlarının doğru zamanda ve doğru miktarda karşılanması ve yardımların afetzedelere ulaşması görüşüldü.


Kaymakam Zaman yaptığı değerlendirmede, “Devletimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde ilgili bakanlıklarımız ile kamu kurum ve kuruluşlarımız vasıtasıyla tüm imkânlarını afet bölgeleri için seferber etti. Devletimizin afet bölgelerinde yürüttüğü gayretli çalışmalara biz de Alaçam olarak ilgili kurumlarımız, STK'larımız ve gönüllü vatandaşlarımızla destek sağlayacağız. Şimdi de yaraların hızla zamanında ve ihtiyaçlar doğrultusunda etkin şekilde sarılabilmesi için en üst seviyede nakdi yardımları yaparak insani ve vicdani sorumluluğumuzu yerine getireceğiz. Bu vesileyle Alaçamlı hemşehrilerimin, sel ve yangın felaketleri nedeniyle genel hayatı olumsuz etkileyen şartların iyileştirilmesine ve yaraların en hızlı şekilde sarılmasına katkıda bulunmak üzere başlatılan Yangın ve Sel Afeti Yardım Kampanyası'na birlik ve beraberlik içerisinde yoğun bir şekilde katılım sağlamalarını bekliyorum” dedi.

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı