Reklam
Reklam
Advert

Başkan Sandıkçı soruları dijital platformda yanıtlıyor

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, sosyal medya üzerinden gelen soruları video programında yanıtlıyor.

Başkan Sandıkçı soruları dijital platformda yanıtlıyor
Başkan Sandıkçı soruları dijital platformda yanıtlıyor admin
Bu içerik 20 kez okundu.
Reklam


Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, vatandaşın sosyal medya üzerinden yönelttiği sorulara YouTube platformu üzerinden birer hafta arayla yayınlanacak olan “Başkana Soru-Yorum” adlı 30 dakikalık video programında yanıt vermeye başlıyor. Göreve geldikleri günden itibaren Canik Belediyesi'nde şeffaf ve net bir yönetim sergileme çabası içerisinde olduklarını ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, vatandaşın sosyal medya üzerinden göndereceği her türlü soruyu bu video programlarında cevaplayacağını duyurdu.Başkandan açık davet


Başkan İbrahim Sandıkçı, sosyal medya hesabı üzerinden yayınlanan tanıtım videosunda program hakkında, “Sizlerle bir araya geleceğimiz video serimiz yakında başlıyor. Şeffaf belediyecilik anlayışıyla çıktığımız bu yolda aynı şeffaflık ve samimiyet içerisinde sizlerle buluşma gayesi içerisindeyim. Bu bağlamda gerek benimle ilgili gerekse belediyeciliğe dair aklınıza gelen tüm soruları sosyal medya hesabımızdaki duyuru videoma yorum olarak bırakabilirsiniz. Ben de içtenlikle gönderdiğiniz soruları yanıtlamaya çalışacağım. Sorularınızı büyük bir merakla bekliyorum” dedi.“Bilgi kirliliğinin önüne geçmede kararlıyız”


Vatandaşla her vakit iç içe olduklarını dile getiren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Vatandaşımıza kapımız her zaman açık. İstedikleri zaman gelip sorun ve taleplerini bize iletebiliyor. Zaten mesai saatlerimiz dışında halkla sık sık buluşup bir araya geliyoruz. Vatandaşımızla sağlıklı iletişim kurma adına düzenli olarak mahalle buluşmalarımız gerçekleşiyor. Bilgi kirliliğinin önüne geçme adına vatandaşımızla doğrudan iletişim kurma gayreti içerisindeyiz” diye konuştu.


Başkan Sandıkçı'ya soru yöneltmek isteyen vatandaşların “Canik Belediyesi” ve “İbrahim Sandıkçı” sosyal medya hesaplarını ya da Canik Belediyesi web sayfasındaki “Başkana Soru-Yorum” bölümünü kullanabilecekleri duyuruldu.

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı