Reklam
Reklam
Advert

Nihat Hatipoğlu Samsunlularla Buluştu

SAMSUN (İHA) – Samsun’da ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun katıldığı “Nebinin Ayak İzleri” isimli programda konuşma yapan Samsun Valisi Osman Kaymak, “Önceden FETÖ’cü olmayanlar ne polis ne de asker olabiliyordu.

Nihat Hatipoğlu Samsunlularla Buluştu
Nihat Hatipoğlu Samsunlularla Buluştu
Bu içerik 237 kez okundu.
Reklam

SAMSUN (İHA) – Samsun'da ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun katıldığı "Nebinin Ayak İzleri" isimli programda konuşma yapan Samsun Valisi Osman Kaymak, "Önceden FETÖ'cü olmayanlar ne polis ne de asker olabiliyordu. Biz terörle mücadele ediyorduk ancak maalesef FETÖ'cü subaylar yüzünden çok şehitler verdik. Ancak 15 Temmuz darbe girişiminin ardından attığımız her bomba teröristlerin sonunu getirdi ve başarılı sonuçlar aldık" dedi.

Samsun'da Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından düzenlenen ve televizyon programcısı ve YÖK Üyesi Nihat Hatipoğlu'nun da katıldığı, "Nebinin Ayak İzleri" isimli gençlik söyleşisi Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda gerçekleştirildi. İlahiler okunup dualar edilerek açılışı gerçekleşen programda konuşma yapan Samsun Valisi Osman Kaymak, "Geçtiğimiz dönemlerde insanların adalet duygusunu sarstılar. Gençlerimiz önceden sınavları kazanıyorlardı. Ancak FETÖ'cü değilseler polis olamıyorlardı, asker olamıyorlardı. Kaymakam ve hakim olamıyorlardı. Biz terörle mücadele ediyorduk ancak maalesef FETÖ'cü subaylar yüzünden çok şehitler verdik. Ancak 15 Temmuz darbe girişiminin ardından attığımız her bomba teröristlerin sonunu getirdi ve başarılı sonuçlar aldık. Biz birbirimizi çok sevelim. Rehberimiz Kur'an ve Peygamber Efendimiz olsun. Biz bir olursak Türkiye'yi kimse dize getiremez. Amerika'nın da Avrupa'nın da korktuğu bu. Hedef küçülterek Türkiye'yi parçalama ve bölme politikası var. Burası muhabbet yeri ancak ülkenin gerçeklerini bilmek durumundasınız" diye konuştu.

Konuşmanın ardından Hatipoğlu, programa katılan öğrenciler ile dini söyleşi gerçekleştirdi. Programa Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç de katıldı. - SAMSUN

haber Nihat Hatipoğlu Samsunlularla Buluştu haberler haberi haberleri HABER HABERLER Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Amerika Birleşik Devletleri Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kredi Ve Yurtlar Kurumu Yüksek Ö
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OZAN ARİF, 10 BİN KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI
OZAN ARİF, 10 BİN KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI
Fuhuş sanıklarına ceza yağdı
Fuhuş sanıklarına ceza yağdı