Reklam
Reklam
Advert

Tok: 'İlçemize Dev Yatırımlar Kazandırdık'

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ilçeye dev yatırımlar kazandırdıklarını belirterek, “Billboardlarda ‘yapacağız edeceğiz’ diye reklam yapan değil, temel atma töreni ve açılış reklamlarını yapan bir belediyecilik anlayışıyla hizmete devam ediyoruz” dedi.

Tok: 'İlçemize Dev Yatırımlar Kazandırdık'
Tok: 'İlçemize Dev Yatırımlar Kazandırdık'
Bu içerik 211 kez okundu.
Reklam

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ilçeye dev yatırımlar kazandırdıklarını belirterek, "Billboardlarda 'yapacağız edeceğiz' diye reklam yapan değil, temel atma töreni ve açılış reklamlarını yapan bir belediyecilik anlayışıyla hizmete devam ediyoruz" dedi.

Başkan Erdoğan Tok, Samsun'da sivil toplum kuruluşlarına(STK) yaptığı ziyaret turunu sürdürdü. Türk Kızılayı Samsun Şube Başkanı Dr. Habib Demirel, TÜGVA Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, Samsun Genç İşadamları Derneği Başkanı Savaş Gömeç ile Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Samsun Şubesi Samsun Şube Başkanı Haluk Tan'ı ziyaret eden Başkan Tok, "Sivil toplum kuruluşları toplumun dinamikleridir" ifadesini kullandı.

Kamu yararı gözeten, kentin önceliklerini kendi öncelikleri olarak belirleyen, şehrin gelişmesi ve ilerlemesi adına projeler üreten ve geliştiren STK'ların her zaman yanında olduklarını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Sizler, sosyal duyarlılıkla, Samsun için üreten, çalışan, iş yapan, ekonomiye yön veren, istihdam sağlayan önemli bir temel taşısınız. Sizlerle her zaman iş birliği içerisinde olacağız" diye konuştu.

Ziyaretlerde belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler veren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım ilçesinde rekor olarak addedilecek projeleri hayata geçirdiklerini kaydetti. İcraata dönüşen birçok yatırımı ve projeyi anlatan Başkan Tok, "Dev yatırımları ilçemize kazandırdık. Birçok hizmeti tamamladık. Yenilerine start verdik. Çok farklı hizmetlerle yolumuza devam ediyoruz. Bilgi ve tecrübelerimiz, millete hizmet yolundaki aşkımız ve çalışma ahlakımızla İlkadım için en doğru ve en iyi hizmetleri üretiyoruz. Bizleri bu makamlara getiren halkımıza verdiğimiz sözlerimizi tutuyoruz. Billboardlarda 'yapacağız edeceğiz' diye reklam yapan değil, temel atma töreni ve açılış reklamlarını yapan bir belediyecilik anlayışıyla son sürat hizmete devam ediyoruz" şeklinde konuştu. - SAMSUN

haber Tok İlçemize Dev Yatırımlar Kazandırdık haberler haberi haberleri HABER HABERLER Müstakil Sanayici Ve İşadamları Derneği Türk Kızılayı Erdoğan Tok Haluk Tan İlkadım Ekonomi Samsun Gömeç
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OZAN ARİF, 10 BİN KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI
OZAN ARİF, 10 BİN KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI
Fuhuş sanıklarına ceza yağdı
Fuhuş sanıklarına ceza yağdı