Reklam
Reklam
Advert

Düğün Günü Takılarla Kaçan Gelinden Şok İtiraf: 'Her Şeyi Benim Ailem Planladı'

Düğün günü takılarla kaçan gelinden şok itiraf: 'Her şeyi benim ailem planladı' Gelin Dudu Bozkurt: 'Erkek tarafının hiçbir suçu yok'SAMSUN - Samsun'da bir mahallede yapılan düğünde, erkek ve kız tarafı arasında takı yüzünden çıktığı iddia edilen kavganın sırrı çözüldü.

Düğün Günü Takılarla Kaçan Gelinden Şok İtiraf: 'Her Şeyi Benim Ailem Planladı'
Düğün Günü Takılarla Kaçan Gelinden Şok İtiraf: 'Her Şeyi Benim Ailem Planladı'
Bu içerik 188 kez okundu.
Reklam

Düğün günü takılarla kaçan gelinden şok itiraf: "Her şeyi benim ailem planladı"
Gelin Dudu Bozkurt: "Erkek tarafının hiçbir suçu yok"

SAMSUN - Samsun'da bir mahallede yapılan düğünde, erkek ve kız tarafı arasında takı yüzünden çıktığı iddia edilen kavganın sırrı çözüldü. Olayın nasıl olduğunu itiraf eden gelin Dudu Bozkurt, "Her şeyi benim ailem planladı. Erkek tarafının hiçbir suçu yok" dedi.
Samsun'un İlkadım ilçesinde 22 Ekim tarihinde gerçekleşen düğünde, erkek ve kız tarafı arasında takı nedeniyle kavga çıkmış ve çıkan kavgada gelin ve damadın da aralarında olduğu 12 kişi darp sonucu yaralanmıştı. Olayın ardından kız tarafı, erkek tarafını suçlayarak kendilerini darp ettiklerini ve altınlar yüzünden kavga çıkarttıklarını iddia etmişti.
Kavganın ardından gazetecilere konuşan damat Bilgin Akhan, suçlamaları kabul etmeyerek kız tarafını dolandırıcılıkla suçladı. Kız tarafının düğündeki takıları alabilmek için aralarında plan yaptıklarını ve bu şekilde bir kavga çıkartarak gelini düğünden kaçırdıklarını dile getiren damat Bilgin Akhan'ın iddialarını gelin doğruladı.
"Her şeyi benim ailem yaptı"
Olayla ilgili konuşan gelin Dudu Bozkurt, "Bu olayda erkek tarafının hiçbir suçu yok. Her şeyi benim ailem yaptı. Takıları almak için böyle bir plan yaptılar. Bana da onların dediklerini yapmam için sürekli hap içirdiler. Düğünde kavgayı çıkartan benim ailem. Eşimi de kandırdılar beni de. Hepsini babamlar yaptı. Altınlar da babamda şuan. Daha önceden de ben bir evlilik yaptım. Onlardan da süt parası aldılar. Ama ben onların altınlarını geri verdim. Ben eşimi seviyorum. Hatamı anladım ve ondan özür diliyorum" diye konuştu.

haber Düğün Günü Takılarla Kaçan Gelinden Şok İtiraf Her Şeyi Benim Ailem Planladı haberler haberi haberleri HABER HABERLER İlkadım Samsun
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OZAN ARİF, 10 BİN KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI
OZAN ARİF, 10 BİN KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI
Fuhuş sanıklarına ceza yağdı
Fuhuş sanıklarına ceza yağdı