Reklam
Reklam
Advert

İshak Taşçı: 'Çocuklar Bizim Geleceğimiz'

İshak Taşçı: 'Çocuklar bizim geleceğimiz'SAMSUN - Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında Atakum Belediyesine sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Atakum Mimar Sinan İlkokulu öğrencilerinin sorularını cevaplayan Başkan İshak Taşçı, 'Çocuklar bizim en kıymetli varlıklarımız, toplumun geleceği,...

İshak Taşçı: 'Çocuklar Bizim Geleceğimiz'
İshak Taşçı: 'Çocuklar Bizim Geleceğimiz'
Bu içerik 508 kez okundu.
Reklam

İshak Taşçı: "Çocuklar bizim geleceğimiz"

SAMSUN - Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında Atakum Belediyesine sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Atakum Mimar Sinan İlkokulu öğrencilerinin sorularını cevaplayan Başkan İshak Taşçı, "Çocuklar bizim en kıymetli varlıklarımız, toplumun geleceği, insanlığın umududur" dedi.
Atakum Mimar Sinan İlkokulu öğrencileri '20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü' nedeniyle Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yı ziyaret etti. Ellerindeki dövizlerle makam odasına giren çocukları karşısında gören Başkan Taşçı, sürpriz ziyaret karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirirken, çocukların sorularını cevapladı.
Atakum Belediyesi olarak hayata geçirdikleri projelerde çocuklara ve gençlere yönelik projeleri öncelikli olarak ele aldıklarını belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Çocukları geleceğe hazırlamayı, onların her türlü ihtiyacını karşılamayı, eğitimli, ahlaklı, kültürlü bireyler olarak yetişmelerini sağlamayı en öncelikli meselelerimiz arasında görüyoruz. Atakum Belediyesi olarak çocuklarımız için 3 buçuk yıllık görev süremiz içerisinde 55 kapsamlı çocuk parkı yaparak rekor kırdık. Çocuklarımızın spora yönlendirilmesini önemsiyoruz. Bu anlamda biz göreve geldiğimizde Atakum'da 1 adet olan spor tesisi sayısını, inşa ettiğimiz halı saha ve spor tesisleriyle 14'e çıkararak bu anlamda da bir rekor sayı elde etmiş olduk. Yine çocuklarımız için Samsun'un ilk, tek ve en büyük kapalı çocuk oyun alanını Yeni Mahalle'de inşa ettiğimiz 3 katlı kompleksimizin içerisinde hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. Bunların yanı sıra ilçemizdeki okullarda da yavrularımızın eğitiminde ihtiyaç duyulan fiziki imkanların iyileştirilmesi noktasında destek vermeye devam ediyoruz" diye konuştu.
Başkan Taşçı, çocukların sorularını yanıtlayıp, yazdıkları şiirleri dinledikten sonra cep satrançları hediye ederek, Pazar günü düzenlenecek olan 3. Geleneksel Hamsi Şölenine aileleriyle birlikte katılmaya davet etti.

haber İshak Taşçı Çocuklar Bizim Geleceğimiz haberler haberi haberleri HABER HABERLER Çocuk Hakları Günü Mimar Sinan İshak Taşçı 20 Kasım Samsun Atakum
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OZAN ARİF, 10 BİN KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI
OZAN ARİF, 10 BİN KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI
Fuhuş sanıklarına ceza yağdı
Fuhuş sanıklarına ceza yağdı