Reklam
Reklam
Advert

Cahit Kahyaoğlu: 'Kurtlar Vadisi Vatan'da Darbenin Perde Arkasını Anlattık'

Cahit Kahyaoğlu: 'Kurtlar Vadisi Vatan'da darbenin perde arkasını anlattık'SAMSUN - Kurtlar Vadisi'nin ünlü oyuncularından Cahit Kahyaoğlu, 'Kurtlar Vadisi Vatan filminde darbenin perde arkasını anlattık. O gece darbe gerçekleşmiş olsaydı PKK'sı, PYD'si ve DAEŞ'i sınırımızdan içeri girecekti' dedi. İHA, 12 Ekim 2017 Perşembe

Cahit Kahyaoğlu: 'Kurtlar Vadisi Vatan'da Darbenin Perde Arkasını Anlattık'
Cahit Kahyaoğlu: 'Kurtlar Vadisi Vatan'da Darbenin Perde Arkasını Anlattık'
Bu içerik 222 kez okundu.
Reklam

Cahit Kahyaoğlu: "Kurtlar Vadisi Vatan'da darbenin perde arkasını anlattık"

SAMSUN - Kurtlar Vadisi'nin ünlü oyuncularından Cahit Kahyaoğlu, "Kurtlar Vadisi Vatan filminde darbenin perde arkasını anlattık. O gece darbe gerçekleşmiş olsaydı PKK'sı, PYD'si ve DAEŞ'i sınırımızdan içeri girecekti" dedi.
15 Temmuz darbe girişimi ve daha sonra yaşananları anlatan Kurtlar Vadisi Vatan filminin oyuncuları gala için Samsun'a geldi. Bir alışveriş merkezinde sinemaseverler ile buluşan Kurtlar Vadisi'nin ünlü oyuncuları Cahit Kayaoğlu ve Erhan Ufak, hayranlarıyla buluştu. Baş rollerini Necati Şaşmaz, Sinem Uslu, Nezih Işıtan, Cahit Kahyaoğlu ve Erhan Ufak'ın paylaştığı Kurtlar Vadisi Vatan filmi için Samsun'da gerçekleşen galada, sinemaseverler ünlü oyuncular ile film seyretme fırsatı buldu.
Film öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Cahit Kahyaoğlu ve Erhan Ufak, film hakkında bilgi verdi.
"PKK'sı, PYD'si DAEŞ'i içeri girecekti"
Darbe girişimi kalkışmasını konu alan bir film yaptıklarına dikkat çeken Cahit Kahyaoğlu, "Kurtlar Vadisi her zamanki gibi yine ters köşe yaptı. Biz o gece yaşananlarla birlikte bu işin perde arkasını anlatmaya çalıştık. O gece darbe gerçekleşmiş olsaydı bizim sınırımızdan içeriye gireceklerdi. PKK'sı, PYD'si ve DAEŞ'i içeri girecekti. Çok şükür ki bu millet buna izin vermedi. Plan yapanların en büyüğü olan Allah o geceyi bozdu. Bizler bugün burada film izliyorsak o gece şehit olanların sayesinde izledik" diye konuştu.
Daha sonra vatandaşlar ünlü oyuncular ile birlikte fotoğraf çektirdi.

haber Cahit Kahyaoğlu Kurtlar Vadisi Vatan da Darbenin Perde Arkasını Anlattık haberler haberi haberleri HABER HABERLER
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OZAN ARİF, 10 BİN KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI
OZAN ARİF, 10 BİN KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI
Fuhuş sanıklarına ceza yağdı
Fuhuş sanıklarına ceza yağdı