Reklam
Reklam
Advert

OMÜ Trafik Kurulu saha turunda

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) bünyesinde bulunan Trafik Kurulu, üniversitenin Kurupelit Kampüsü’nde Genel Sekreter Doç.

OMÜ Trafik Kurulu saha turunda
OMÜ Trafik Kurulu saha turunda admin
Bu içerik 37663 kez okundu.
Reklam

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) bünyesinde bulunan Trafik Kurulu, üniversitenin Kurupelit Kampüsü'nde Genel Sekreter Doç. Dr. Menderes Kabadayı başkanlığında yapılan toplantı sonrasında sahada incelemelerde bulundu.


Genel Sekreteri Doç. Dr. Menderes Kabadayı'ya, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkan Vekili Barış Alkur ve Trafik Kurulu üyeleri ile projeden sorumlu mühendisler saha çalışması amacıyla kampüs turu yaptı. Araç ve yaya trafiğinin konforlu ve güvenli olarak işlemesi için geliştirilen projenin aşamalarını yerinde gözlemleyip, değerlendirmelerde bulunarak fikir ve görüşlerini paylaştılar. Bu kapsamda kampüsteki hız sınırlamaları, ulaşım ve yaya güvenliğine dair alınan önlemler, trafik işaretlemeleri ve iyileştirilmesi gereken noktalar gözden geçirildi.Kampüs bisiklet yolunun yüzde 70'i tamamlandı


Yapılan saha gezisinde ayrıca, yapımı yüzde 70 seviyesine ulaşan ve tamamlandığında tüm kampüsü kat edecek olan bisiklet yolunun çalışmaları takip edilirken, Genel Sekreter Kabadayı söz konusu yolun boyanmasında görev alan çalışanlarla bir süre sohbet ederek onların öneri ve taleplerini dinledi.

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı