Reklam
Reklam
Advert

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi onaylandı

Samsun’un Bafra ilçesinde yapılması planlanan 50 ünitili Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylandı.

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi onaylandı
Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi onaylandı
Bu içerik 45 kez okundu.
Reklam

Samsun'un Bafra ilçesinde yapılması planlanan 50 ünitili Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylandı.


Eski devlet hastanesi arazisine yapılacak olan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 katlı 8 bin metre karelik kapalı alana sahip 50 diş üniti, ameliyathaneler, yataklı servisler, açık ve kapalı otopark ve aynı bina içerisinde 2 istasyonlu 112 merkezi de yer alacak.


AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı yaptığı açıklamada, “Bafra ilçemize Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kazandırma çalışmalarımız sonucunda 50 ünitli Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi yapım projesi Sağlık Bakanlığımız tarafından onaylanmıştır. 5 katlı 8 bin metre karelik kapalı alana sahip olan Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde 50 diş üniti, ameliyathaneler, yataklı servisler, açık ve kapalı otopark bulunacaktır. Aynı bina içerisinde 2 istasyonlu 112 merkezi de bulunacaktır” dedi.


Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ise, “İlçemizin ve bölgemizin ihtiyaçlarını karşılayacak olan hastanemizin ilimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili taleplerimizde bizden ilgi ve alakalarını esirgemeyen Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'ya, önceki Sağlık Bakanımız Ahmet Demircan'a ve bakanlık bürokratlarımıza teşekkür ederim" diye konuştu.

bafra ağız ve diş sağlığı merkezi randevu bafra ağız ve diş sağlığı merkezi bafra ağız ve diş sağlığı hastanesi bafra ağız ve diş hastanesi bafra ağız ve diş sağlığı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OZAN ARİF, 10 BİN KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI
OZAN ARİF, 10 BİN KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI
Fuhuş sanıklarına ceza yağdı
Fuhuş sanıklarına ceza yağdı