Reklam
Reklam
Advert

YEDAŞ'ın 'kalitesi'ne tam not

’Kovid-19 Güvenli Hizmet’ ve ’Sıfır Atık’ belgelerini daha önce almaya hak kazanan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.

YEDAŞ'ın 'kalitesi'ne tam not
YEDAŞ'ın 'kalitesi'ne tam not admin
Bu içerik 30 kez okundu.
Reklam

'Kovid-19 Güvenli Hizmet' ve 'Sıfır Atık' belgelerini daha önce almaya hak kazanan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ), kalitesini tescillemeye devam ediyor. YEDAŞ son olarak kalite, iş sağlığı ve güvenliği, bilgi güvenliği, çevre ve müşteri memnuniyeti yönetim sistemleri çalışmalarına yönelik 2 gün süren bir denetime tabi tutuldu.


Genel Müdürlük birimleri, bölge müdürlükleri, ilçe işletmeler ve depolarda toplam 20 kişilik iç tetkikçi ekibi ile 24 işletmenin denetimi gerçekleştirildi. İç denetimlerin sonucunda ortaya çıkan iyileştirme faaliyetlerinin tamamı kayıt altına alınarak takibi sağlandı. Yoğun hazırlık dönemi sonrasında başarılı bir denetim geçirilerek revizyonlar tamamlandı.


Samsun, Ordu, Çorum, Amasya, Sinop illerinde sunmuş olduğu hizmetlerde 'sürdürülebilirlik, iş sağlığı ve güvenliği, çevreye duyarlılık' konularına önem veren YEDAŞ, 'entegre yönetim sistemleri' konusundaki başarısını, 2 gün süren denetimlerin sonunda kanıtlamış oldu. Genel Müdürlük binasında gerçekleştirilen Denetim Sonuç Toplantısı'na YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, birim yöneticileri ve denetimi gerçekleştiren Kiwa Meyer denetçileri katıldı.


Denetim sonucuyla ilgili açıklamalarda bulunan Genel Müdür Bora, "İş süreçlerini iyileştirerek daha verimli bir sistem oluşturmayı benimseyen kurumumuz iç tetkiklerle süreç performanslarının kontrol altında tutulmasını sağladı. Böylelikle kalite standardı belgelerini tamamlayarak sektöründe her yıl daha büyük yenilikler gerçekleştiren bir şirket olduğumuzu ispatladık. Çalışmalarımızın tümünde çevre, iş sağlığı ve güvenliği gibi konulardaki hassasiyetimizi sürdürüyoruz. Bu yönde üzerimize düşen sorumlulukları da yerine getiriyoruz. Şirketimiz, yönetim sistemleri uygulamalarıyla, sistemin devamlılığını güvence altına almaktadır. Böylelikle, vizyon, misyon ve stratejilerimizin hayata geçmesini mümkün kılarak, etkin bir şekilde sürdürülebilir sistemi yürütme imkanına kavuşmaktadır" dedi.


Öte yandan YEDAŞ'ın 'yönetim sistemleri'ne tam not veren Kiwa Meyer denetçileri, gerçekleşen denetimde hiçbir uygunsuzluğa rastlanmadığından dolayı, YEDAŞ yönetim sistemleri ekibine, iç denetçi ekibine ve denetim sırasında kendilerine yardımcı olan kurum personeline teşekkür etti.

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı