Reklam
Reklam
Advert

Ersin Erge başkanlığı hocasına devretti

Kavaklılar Tanıtma Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Ersin Erge, başkanlığı ilkokul öğretmenlerinden emekli Seydamet Aker’e devretti.

Ersin Erge başkanlığı hocasına devretti
Ersin Erge başkanlığı hocasına devretti admin
Bu içerik 34 kez okundu.
Reklam

Kavaklılar Tanıtma Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Ersin Erge, başkanlığı ilkokul öğretmenlerinden emekli Seydamet Aker'e devretti.


7 yıl boyunca Kavaklılar Derneği Başkanlığı'nı yapan Ersin Erge, görevini ilkokul öğretmenlerinden Seydamet Aker'e bıraktığını açıkladı. Ersin Erge yaptığı açıklamada, “Sivil toplum kuruluşları gönüllülük esasına dayanır. 7 yıldır Kavaklılar derneğinin başkanlığını yaptım. 'Aynası iştir kişinin söze bakılmaz' prensibi ile çalıştım. Kavak Dernekler Federasyonunu 22 Şubat 2010 tarihinde derneğimizin öncülüğünde kurmuştuk. Şimdi bendenizi, Kavak Dernekler Federasyonu Danışma Kurulu Başkanı seçtiler. Atanmaktan ziyade, seçilmek güzeldir. Sağ olsunlar. Dernek başkanlığımı ise yönetim kurulumuzun en yaşlı üyesi olan değerli hocam Seydamet Aker'e devrettim” dedi.


Başkan Seydamet Aker ise yaptığı konuşmada, “Öğrencim Ersin Erge, bu dernekte gerçekten çok başarılı çalışmalar yaptı. Bunu hepiniz biliyorsunuz. Kendisini bir kez daha kutluyorum. Başarılarını federasyonda da sürdüreceğine inanıyorum. Öğrencilerimize yardımcı olmak her zaman görevimizdir. Olağan genel kurula kadar, derneğimiz için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı