Reklam
Reklam
Advert

Sandıkçı sosyal yardımları denetledi

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ihtiyaç sahiplerine yapılan yardımları bizzat kendisi denetleyerek, gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmak ve onların mağdur olmaması için Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün çalışmalarını yerini takip etti.

Sandıkçı sosyal yardımları denetledi
Sandıkçı sosyal yardımları denetledi admin
Bu içerik 26 kez okundu.
Reklam

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ihtiyaç sahiplerine yapılan yardımları bizzat kendisi denetleyerek, gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmak ve onların mağdur olmaması için Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'nün çalışmalarını yerini takip etti.


Yaşanan salgının da etkisiyle farklı mağduriyetlerinde oluştuğunu ifade eden Sandıkçı, “Belediyemiz, göreve geldiğimiz günden itibaren her gün sıcak yemek başta olmak üzere çeşitli acil ihtiyaçlar için her zaman vatandaşımızın yanında. Bu hizmeti tek bir gün bile aksatmadan yürütmek için gayret sarf ediyoruz. Salgın nedeniyle zor durumda kalan herkesin elimizden gelen bütün desteği veriyoruz. Bütün bunları ise çok ince eleyerek yapıyoruz. Gerçekten sıkıntısı olan hiçbir Canikli vatandaşımız yalnız kalsın istemiyoruz. Yalnız hissetmesin istiyoruz. Zor günleri birlikte aşmanın gururunu hep beraber yaşayalım istiyoruz” diye konuştu.Doğru adres doğru yöntem


Türk milletinin en önemli özelliklerinden birinin de zor durumda olana yardım elini uzatması olduğu söyleyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Belediyemiz de bu konuda çok titiz davranıyor. Gerçekten ihtiyacı olan herkesi bulmak ve gelen başvuruları ciddiyetle ama kimseyi incitmeyecek şekilde yapıyoruz. Vatandaşlarımıza her zaman duyuru yapıyoruz. İhtiyaç sahibi tanıdıklarınız, komşularınız varda bize derhal bildirin diye. İlçemizde yatağa kimse karnı aç girsin, hiçbir çocuğumuz böyle ağır bir travmayı yaşamasın istiyoruz. İşte bu yüzden her yardım, her ihtiyaç sahibine ulaşmak ve yardımları en doğru yöntemler ile ulaştırmak bizim için çok önemli” şeklinde konuştu.

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı