Reklam
Reklam
Advert

Samsun'da polise iletişim eğitimi

İçişleri Bakanlığı tarafından İl Emniyet Müdürlüklerinde verilmesi kararlaştırılan ‘Trafik Denetlemelerinde Halkla İlişkiler ve İletişim Eğitimi’ Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Psikoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (PUAMER) katkılarıyla tamamlandı.

Samsun'da polise iletişim eğitimi
Samsun'da polise iletişim eğitimi admin
Bu içerik 24 kez okundu.
Reklam

İçişleri Bakanlığı tarafından İl Emniyet Müdürlüklerinde verilmesi kararlaştırılan ‘Trafik Denetlemelerinde Halkla İlişkiler ve İletişim Eğitimi' Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Psikoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (PUAMER) katkılarıyla tamamlandı.


23 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen eğitim programı; Ondokuz Mayıs Üniversitesi PUAMER Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Aysu Gül Şanlı, Öğr. Gör. Uğur Kaçmaz, Öğr. Gör. Mustafa Selim Altınışık ve Arş. Gör. Doğan Güneş Temli'nin sunumlarıyla tamamlandı. Çeşitli uygulamaların yapıldığı eğitim Trafik Şube Müdürü Başkomiser Zafer Yazıcıoğlu'nun teşekkür plaketlerini takdim etmesiyle sonlandı.


Eğitim sürecini değerlendiren OMÜ PUAMER Müdürü Prof. Dr. Bozkurt Koç, “Güzel ve verimli bir eğitim süreci gerçekleştirdik. Çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Ayrıca bizler için önemli bir yeri ve değeri olan emniyet teşkilatımıza katkı sağlamak mutluluk verici. Bu bağlamda Emniyet personelimize de teşekkürlerimizi sunarım” dedi.

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı