Reklam
Reklam
Advert

Samsun SBL'den online etkinlik

Samsun’da İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi’nin(SBL) 2018 yılında Romanya, Polonya, Litvanya, İtalya ve İspanya’dan ortak okullarla başlattığı Sosyal Girişim için İngilizce konulu Erasmus projesinin İtalya hareketliliği pandemi süreci nedeniyle 14-18 Aralık tarihleri arasında online olarak yapılıyor.

Samsun SBL'den online etkinlik
Samsun SBL'den online etkinlik admin
Bu içerik 3686 kez okundu.
Reklam

Samsun'da İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi'nin(SBL) 2018 yılında Romanya, Polonya, Litvanya, İtalya ve İspanya'dan ortak okullarla başlattığı Sosyal Girişim için İngilizce konulu Erasmus projesinin İtalya hareketliliği pandemi süreci nedeniyle 14-18 Aralık tarihleri arasında online olarak yapılıyor.


Samsun İbrahim Tarıverdi Sosyal Bilimler Lisesi (SBL) hafta boyunca ortak ülkelerden öğretmen ve öğrenciler online platformda bir araya gelerek etkinliklerini gerçekleştirecekler. Proje koordinatörü İngilizce Öğretmeni Hacer Aydoğan pandemi dolayısıyla online gerçekleştirdikleri etkinliğin hem öğrenciler hem de kendileri için oldukça farklı bir deneyim olduğunu, bu zor süreçte öğrencileri eğitim etkinlikleri içinde aktif kılmaya çaba sarf ettiklerini belirtti.


Samsun SBL Müdürü Hamza Sofuoğlu ise pandemi sürecine rağmen hiç bir projenin, münazara yarışmaları başta olmak üzere etkinliklerin yarım bırakılmadığını, aksine daha gayretli bir şekilde ve teknolojinin bütün imkanlarından yararlanarak eğitime devam etmeye gayret ettiklerini belirtti.

haber haberler gündem dünya iha güncel haberler son dakika haberleri türkiye dünya politika ekonomi finans döviz borsa spor futbol siyaset sağlık kültür sanat müzik sinema magazin moda bilim teknoloji
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı