Reklam
Reklam
Advert
Reklam
Reklamı Geç
Video Önü Reklam
Reklam

Vurgun 4. Bölüm Fragmanı

Vurgun Dizisi Fox TV için Altan Dönmez yönetmenliğinde çekilmekte. Dizinin senaryosunu ise Emre Özdür, Başar Başaran beraber kaleme almakta. Dizi Önümüzdeki ilk sezonda yayında olacak. Henüz yayın tarihi tam net olmasa da yakın zamanda yapımcı tarafından bilgi verilecek.

Dizi de Erkan Petekkaya, Deniz Çakır, Emre Kınay, Begüm Birgören, Cemal Toktaş başrolleri paylaşacak. 

VURGUN DİZİ KONUSU

Kemal 40 yıllaık hayatının son 10 yılını komada geçirmektedir. Herkes ölümünü beklerken bilinmeyen bir şekilde kullanılan ilaca reaksiyon göstererek uyanır. Doktorlar dahil herkes şaşkındır. Büyük bir aşkla evlendiği karısı Reyhan 10 yıldır onun ölümünü beklediğinden kocasının arkadaşı hemde ortağı Vedat'la beraberdir. Kemal'e  uzun süredir hastanede hergün hizmet eden hemşiresi Asya'da aşık olmuştur.  Kaç yıldır bu günü bekleyen Asya ile ölümünü bekleyen Reyhan karşı karşıya geldiğinde Vedat'ın desteği Kemal'i yıkabilecek midir?

VURGUN DİZİ OYUNCUSU

Kemal ( Erkan Petekkaya)

Kemal; yaşadığı kaza nedeniyle 10 yldır bitkisel hayatta, makinelerle hayata tutunan bir iş adamıdır. karısı reyhan'a kazadan önce sırılsıklam aşıktır. Nitekim karısı da ona aşıktır ancak bir zamanlar. Kendisini aldatan karısı ve ona aşık olan hemşiresi ile arada kalacak olan Kemal Ortağının vurgununu duyduğunda ne olacak. 

Reyhan ( Deniz Çakır)

Reyhan, Kemal'in karısıdır. Kocasının ölümü beklerken onadan kalan şirketi yemeye başlamıştır. Üstelikte kocasının ortağı ile beraberdir. 

Vedat ( Emre Kınay)

Vedat, Kemal'in iş ortağıdır. Reyhan ile sevgilidir. Kemal'in hastalığıdan faydalanıp büyük bir Vurguna hazırlanmaktadır. Üstelik te bunu Reyhan ile yapmaya hazırlanır. 

Asya Hemşire ( Begüm Birgören)

Asya, Kemal'in komadayken özel bakımı ile ilgilenen bir hemşiredir. Kemal'e çok uzun zamandır aşıktır. Adeta onun uyanacağına inanan tek kişidir. 


Vurgun 4. Bölüm Özeti


Vurgun yeni bölümü ile 27 Şubat Çarşamba 2019 tarihinde Fox Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan Vurgun 4 bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.
Bu içerik 37871 kez izlendi.
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlkadım meclis üyesi Adem Kunt , Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı
Samsun'daki Suriyeliler sınıra dogru yola çıktı