Reklam
Reklam
Advert

Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Durumu Bülteni ( 27-03-2019 )

Yol Durumu Reklam
1Çeşme-İzmir otoyolunun 0-3 km'leri arasında ekolojik köprü yapım çalışmaları nedeniyle yolun bir bölümü araç trafiğine kapatılmış olup, geçişler diğer bölümden çift yönlü olarak sağlanmaktadır.
2Silifke-Mersin yolunun 22-24. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
3Balıkesir-Dursunbey-Harmancık yolunun 0-71. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
4Ereğli-Adana yolunun Ereğli Şehir Geçişi Türkmen Kavşağı 2-3. km'leri arasında alt geçit çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
5Çorum-Alaca yolunun 5-17. km'leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Of-Çaykara-Bayburt yolunun 13-15.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
7"Ankara-Konya yolunun 1-2. km'leri arasında, Gölbaşı şehir geçişi alt geçidi yapım çalışmaları nedeniyle bu kesimde bölünmüş yolun Ankara - Konya istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır. "
8Bozkır-Hadim yolunun 26-40. km'leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
9 Silivri-Büyükçekmece yolunun 32-34 km'leri arasında, Selim paşa mevkiinde kavşak yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uyması gerekmektedir.
10Fethiye-Seydikemer- Kaş yolunun 20-33 km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
OZAN ARİF, 10 BİN KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI
OZAN ARİF, 10 BİN KİŞİ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI
Fuhuş sanıklarına ceza yağdı
Fuhuş sanıklarına ceza yağdı