28/01
13:30
logoSivasspor
0
logoAdana Demirspor
0
28/01
16:00
logoHatayspor
0
logoTrabzonspor
0
28/01
16:00
logoMKE Ankaragücü
0
logoGaziantep FK
0
28/01
19:00
logoGiresunspor
0
logoGalatasaray
0
28/01
19:00
logoAntalyaspor
0
logoÜmraniyespor
0
28/01
13:30
logoTuzlaspor
0
logoSakaryaspor
0
28/01
16:00
logoAltınordu
0
logoBoluspor
0
28/01
19:00
logoPendikspor
0
logoGençlerbirliği
0
28/01
17:30
logoHertha Berlin
0
logoUnion Berlin
0
28/01
17:30
logoMainz 05
0
logoBochum
0
28/01
17:30
logoWerder Bremen
0
logoWolfsburg
0
28/01
17:30
logoHoffenheim
0
logoMönchengladbach
0
28/01
17:30
logoFreiburg
0
logoAugsburg
0
28/01
20:30
logoBayern München
0
logoEintracht Frankfurt
0
28/01
19:00
logoTroyes
0
logoLens
0
28/01
23:00
logoMarsilya
0
logoMonaco
0
28/01
17:00
logoEmpoli
0
logoTorino
0
28/01
20:00
logoCremonese
0
logoInter
0
28/01
22:45
logoAtalanta
0
logoSampdoria
0
28/01
16:00
logoCadiz
0
logoMallorca
0
28/01
18:15
logoGirona
0
logoBarcelona
0
28/01
20:30
logoSevilla
0
logoElche
0
28/01
23:00
logoGetafe
0
logoReal Betis
0
28/01
Canlı ( Ert. )
logoPreston North End
0
logoCoventry
0
28/01
18:00
logoHull City
0
logoQueens Park Rangers
0
28/01
18:00
logoMiddlesbrough
0
logoWatford
0
28/01
18:00
logoCoventry
0
logoHuddersfield Town
0
28/01
00:15
logoDanubio
0
logoCerro
0
28/01
03:00
logoAdmira Wacker
0
logoVejle
0
28/01
03:00
logoAucas
0
logoTecnico Universitario
0
28/01
03:00
logoDrogheda United
0
logoDundalk
0
28/01
03:00
logoDunajska Streda
0
logoRukh Vynnyky
0
28/01
03:00
logoHillerod
0
logoLyngby
0
28/01
03:00
logoHobro IK
0
logoHamburg
0
28/01
03:00
logoHomburg
0
logoHostert
0
28/01
03:00
logoInter Miami
0
logoSt. Louis City
0
28/01
03:00
logoLiepaja
0
logoFK Tukums 2000
0
28/01
03:00
logoLiptovsky Mikulas
0
logoTorpedo Kutaisi
0
28/01
03:00
logoLodzki KS
0
logoVorskla Poltava
0
28/01
03:00
logoLudogorets Razgrad
0
logoDinamo Tbilisi
0
28/01
03:00
logoMaribor
0
logoDynamo Kiev
0
28/01
03:00
logoMetal Kharkiv
0
logoLokomotiv Sofia 1929
0
28/01
03:00
logoMura
0
logoShkendija 79
0
28/01
03:00
logoPodbeskidzie Bielsko
0
logoAlashkert
0
28/01
03:00
logoSKA Khabarovsk
0
logoKrylya Sovetov
0
28/01
03:00
logoSeptemvri Sofia
0
logoNavbahor Namangan
0
28/01
03:00
logoShelbourne
0
logoDrogheda United
0
28/01
03:00
logoSuduva
0
logoWigry Suwalki
0
28/01
03:00
logoSwarovski Tirol
0
logoKufstein
0
28/01
03:00
logoTychy 71
0
logoKalisz
0
28/01
03:00
logoZrinjski Mostar
0
logoZlate Moravce
0
28/01
03:30
logoMontevideo Wanderers
0
logoCentro Atletico Fenix
0
28/01
Canlı ( 33 )
logoMoreton Bay United Jets
0
logoGold Coast United
1
28/01
11:00
logoKhimki
0
logoVeles
0
28/01
11:00
logoZenit St. Petersburg
0
logoLusail City
0
28/01
12:00
logoChernomorets
0
logoSKA-Energiya II
0
28/01
12:00
logoDinamo Minsk
0
logoEnergetik-BGU Minsk
0
28/01
12:00
logoFK Brandys Nad Labem
0
logoHorky nad Jizerou
0
28/01
12:00
logoGomel
0
logoLokomotiv Gomel
0
28/01
12:00
logoHradec Kralove II
0
logoChrudim
0
28/01
12:00
logoHrvatski Dragovoljac
0
logoKustosija
0
28/01
Canlı ( Ert. )
logoMetaloglobus
0
logoBlejoi Vispeşti
0
28/01
Canlı ( Ert. )
logoOlimpic Z?rneşti
0
logoBraşov Steagul Renaşte
0
28/01
12:00
logoPolkowice
0
logoChrobry Glogow
0
28/01
12:00
logoRamnicu Sarat
0
logoBuzau
0
28/01
12:00
logoRochedale Rovers
0
logoBrisbane City
0
28/01
12:00
logoSigma Olomouc II
0
logoFrydek-Mistek
0
28/01
12:30
logoAstoria Walldorf II
0
logoDudenhofen
0
28/01
12:30
logoBlansko
0
logoSlovan Rosice
0
28/01
12:30
logoBohemians 1905 II
0
logoKolin
0
28/01
12:30
logoHanacka
0
logoOpava
0
28/01
12:30
logoMotorlet Praha
0
logoBanik Sous
0
28/01
12:30
logoPetrzalka
0
logoLisen
0
28/01
12:30
logoSandecja Nowy Sacz
0
logoStal Rzeszow
0
28/01
12:30
logoStrogino
0
logoTorpedo Moskva II
0
28/01
13:00
logoACS Gloria Bistrita
0
logoUnirea Dej
0
28/01
13:00
logoBelshina
0
logoShakhtyor Soligorsk
0
28/01
13:00
logoConcordia Elblag
0
logoStarogard Gdanski
0
28/01
Canlı ( Ert. )
logoDukla Banska Bystrica
0
logoDolny Kubin
0
28/01
13:00
logoFA Siauliai
0
logoFS Jelgava
0
28/01
13:00
logoGorica
0
logoRukh Vynnyky
0
28/01
13:00
logoGraffin Vlasim
0
logoBanik Ostrava II
0
28/01
13:00
logoIsloch Minsk
0
logoSlutsk
0
28/01
13:00
logoJihlava
0
logoViktoria Zizkov
0
28/01
13:00
logoKarvina
0
logoProstejov
0
28/01
13:00
logoMiddelfart
0
logoKolding IF
0
28/01
13:00
logoPolonia Bytom
0
logoZag??bie Sosnowiec II
0
28/01
Canlı ( Ert. )
logoPribram
0
logoJiskra Domazlice
0
28/01
13:00
logoRied
0
logoVorwarts Steyr
0
28/01
13:00
logoRuch Chorzow
0
logoHutnik Krakow
0
28/01
13:00
logoSered
0
logoPovazska Bystrica
0
28/01
Canlı ( Ert. )
logoSpartac Bucuresti
0
logoDinamo Bucarest
0
28/01
13:00
logoTrencin
0
logoRaca
0
28/01
13:00
logoUnterhaching
0
logoBahlinger SC
0
28/01
13:00
logoViitorul Tg. Jiu
0
logoViitorul Şimian
0
28/01
13:00
logoZilina
0
logoTrinec
0
28/01
13:00
logoZug 94
0
logoFC Rotkreuz
0
28/01
13:15
logoPEPO
0
logoMikkeli
0
28/01
13:30
logoDnepr Mogilev
0
logoVitebsk
0
28/01
13:45
logoSAK Klagenfurt
0
logoAustria Klagenfurt II
0
28/01
Canlı ( Ert. )
logoFC Helsingor
0
logoHvidovre
0
28/01
14:00
logoFrem
0
logoFA 2000
0
28/01
14:00
logoGleisdorf
0
logoMettersdorf
0
28/01
14:00
logoGöteborg
0
logoHalmstad
0
28/01
14:00
logoHamburg II
0
logoHobro IK
0
28/01
14:00
logoInter Turku
0
logoSalPa Salo
0
28/01
14:00
logoKauno Zalgiris
0
logoFK Dainava Alytus
0
28/01
14:00
logoKosmonosy
0
logoZenit Caslav
0
28/01
14:00
logoOdra Opole
0
logoPawlowice Slaskie
0
28/01
14:00
logoOlimpia Elblag
0
logoSokol Ostroda
0
28/01
14:00
logoPogon Siedlce
0
logoLegionovia Legionowo
0
28/01
14:00
logoShamrock Rovers
0
logoTreaty United
0
28/01
14:00
logoSparta Prag II
0
logoDukla Prag
0
28/01
14:00
logoSt Patricks
0
logoBray Wanderers
0
28/01
14:15
logoJaPS
0
logoKTP Kotka
0
28/01
14:30
logoAstoria Walldorf
0
logoStuttgarter Kickers
0
28/01
14:30
logoChojniczanka Chojnice
0
logoGornik Leczna
0
28/01
14:30
logoFremad Amager
0
logoSlagelse B&I
0
28/01
14:45
logoOFK Pirin
0
logoBotev Vratsa
0
28/01
15:00
logoAkademisk BK
0
logoNykobing
0
28/01
15:00
logoAmstetten
0
logoLASK Juniors
0
28/01
15:00
logoBuducnost Podgorica
0
logoJezero Plav
0
28/01
15:00
logoChertanovo
0
logoMurom
0
28/01
15:00
logoChrobry Glogow II
0
logoPolonia Sroda
0
28/01
Canlı ( Ert. )
logoEtar Veliko Tarnovo
0
logoSpartak Pleven
0
28/01
15:00
logoFA Siauliai
0
logoFS Jelgava
0
28/01
15:00
logoGefle
0
logoIK Brage
0
28/01
15:00
logoGjellerasen
0
logoUllern
0
28/01
15:00
logoHallbergmoos-Goldach
0
logoWacker Burghausen
0
28/01
15:00
logoHeider SV
0
logoDrochtersen / Assel
0
28/01
15:00
logoJavor Ivanjica
0
logoSloboda Uzice
0
28/01
15:00
logoKjelsas
0
logoStabaek
0
28/01
15:00
logoLehnerz
0
logoRot-Weiss Walldorf
0
28/01
15:00
logoRapid Wien II
0
logoBudapest Honved II
0
28/01
15:00
logoRoskilde
0
logoTrelleborgs FF
0
28/01
15:00
logoStart Brno
0
logoZnojmo
0
28/01
15:00
logoVSK Arhus
0
logoOdder
0
28/01
15:00
logoVasteras SK FK
0
logoSollen Utd
0
28/01
15:00
logoWattenscheid 09
0
logoTuS RW Koblenz
0
28/01
15:00
logoZilina II
0
logoNKP Podhale
0
28/01
15:00
logoÖrebro
0
logoÖrebro Syrianska
0
28/01
15:15
logo1860 München II
0
logoRain / Lech
0
28/01
15:30
logoDukla Banska Bystrica
0
logoFK Kosice
0
28/01
15:30
logoFC Minsk
0
logoNeman Grodno
0
28/01
15:30
logoIngolstadt II
0
logoEichstatt
0
28/01
15:30
logoKSZO Ostrowiec
0
logoSiarka Tarnobrzeg
0
28/01
15:30
logoKSZO Ostrowiec
0
logoSiarka Tarnobrzeg
0
28/01
15:30
logoSchalke 04 II
0
logoKickers Offenbach
0
28/01
15:30
logoWolfsberger AC
0
logoSeattle Sounders
0
28/01
16:00
logoMAS Taborsko
0
logoSlavia Prag II
0
28/01
16:00
logoAFC Eskilstuna
0
logoDjurgarden
0
28/01
16:00
logoAnsbach 09
0
logoSchwabach
0
28/01
16:00
logoAugsburg II
0
logoStuttgart II
0
28/01
16:00
logoAustria Klagenfurt
0
logoTreibach
0
28/01
16:00
logoBATE Borisov
0
logoSlavia Mozyr
0
28/01
16:00
logoBonner SC
0
logoUerdingen
0
28/01
16:00
logoBordesholm
0
logoSt. Pauli II
0
28/01
16:00
logoBregenz
0
logoFC Dornbirn 1913
0
28/01
16:00
logoDonaufeld Wien
0
logoSchwechat
0
28/01
16:00
logoDüren Merzenich
0
logoHennef 05
0
28/01
16:00
logoEintracht Frankfurt II
0
logoMainz 05 II
0
28/01
16:00
logoGreuther Fürth II
0
logoAmmerthal
0
28/01
16:00
logoHanau
0
logoViktoria Aschaffenburg
0
28/01
Canlı ( Ert. )
logoHannover 96 II
0
logoPreussen Münster
0
28/01
16:00
logoHelsingborgs IF
0
logoMjallby
0
28/01
16:00
logoHolstein Kiel II
0
logoAtlas Delmenhorst
0
28/01
Canlı ( Ert. )
logoHomberg
0
logoSV 1919 Straelen
0
28/01
16:00
logoIFK Varnamo
0
logoLandskrona
0
28/01
16:00
logoJeddeloh
0
logoPapenburg
0
28/01
16:00
logoJönköpings Södra
0
logoAtvidaberg
0
28/01
16:00
logoKaan-Marienborn
0
logoFinnentrop / Bamenohl
0
28/01
Canlı ( Ert. )
logoKilia Kiel
0
logoWeiche Flensburg
0
28/01
16:00
logoKottern
0
logoIllertissen
0
28/01
16:00
logoKöln II
0
logoAubstadt
0
28/01
16:00
logoLafnitz II
0
logoDrassburg
0
28/01
16:00
logoLeinfelden-Echterdingen
0
logoSGV Freiberg
0
28/01
16:00
logoLippstadt 08
0
logoRödinghausen
0
28/01
16:00
logoLübeck
0
logoPreussen Münster
0
28/01
16:00
logoMjondalen
0
logoHönefoss BK
0
28/01
16:00
logoMolde
0
logoSK Traeff
0
28/01
16:00
logoMoss
0
logoSprint Jelöy
0
28/01
16:00
logoMönchengladbach II
0
logoRot-Weiss Oberhausen
0
28/01
16:00
logoNagold
0
logoBalingen
0
28/01
16:00
logoNorrköping
0
logoVasteras SK FK
0
28/01
16:00
logoNürnberg II
0
logoKaiserslautern II
0
28/01
16:00
logoOdra Opole
0
logoSKRA Czestochowa
0
28/01
16:00
logoOleksandria
0
logoJS Kabylie
0
28/01
16:00
logoOrn Horten
0
logoSandefjord
0
28/01
16:00
logoPhönix Lübeck
0
logoVorwarts-Wacker 04
0
28/01
16:00
logoRadomlje
0
logoRudes
0
28/01
16:00
logoRaufoss
0
logoSkeid
0
28/01
16:00
logoRavensburg
0
logoAalen
0
28/01
16:00
logoRot Weiss Ahlen
0
logoSW Rehden
0
28/01
16:00
logoSV 1919 Straelen
0
logoBergisch Gladbach
0
28/01
16:00
logoSogndal
0
logoHodd
0
28/01
16:00
logoTuS Koblenz
0
logoFSV Frankfurt
0
28/01
16:00
logoTürkgücü München
0
logoSchwaben Augsburg
0
28/01
16:00
logoWiedenbrück
0
logoHessen Kassel
0
28/01
16:00
logoWürzburger Kickers
0
logoGebenbach
0
28/01
16:30
logoKriens
0
logoLangenthal
0
28/01
16:30
logoOpatija
0
logoDubrava Zagreb
0
28/01
16:30
logoRied
0
logoSt. Pölten
0
28/01
16:30
logoVarbergs
0
logoFalkenbergs FF
0
28/01
16:45
logoKvik Halden
0
logoGrorud IL
0
28/01
17:00
logoSalzburg
0
logoSlovan Bratislava
0
28/01
17:00
logoAlemannia Aachen
0
logoSV Breinig
0
28/01
17:00
logoDeutschlandsberger SC
0
logoGrazer AK
0
28/01
17:00
logoFK Panevezys
0
logoMetta / LU Riga
0
28/01
17:00
logoHoffenheim II
0
logoSchweinfurt
0
28/01
17:00
logoKhimki
0
logoPyunik
0
28/01
17:00
logoLevski Sofia
0
logoJohor DT
0
28/01
17:00
logoRubin Kazan
0
logoKrylya Sovetov
0
28/01
17:00
logoSligo Rovers
0
logoGalway United
0
28/01
17:30
logoCSKA 1948 Sofia
0
logoFK Aksu
0
28/01
17:30
logoUnterhaching II
0
logoHeimstetten
0
28/01
18:00
logoRigas Skola
0
logoPaide Linnameeskond
0
28/01
18:00
logoSC Weiz
0
logoASK Kohfidisch
0
28/01
18:00
logoSeattle Sounders
0
logoHammarby
0
28/01
18:00
logoStal Rzeszow
0
logoWisla Pulawy
0
28/01
18:00
logoVysoke Myto
0
logoVrchovina
0
28/01
18:00
logoZalgiris Vilnius
0
logoHegelmann Litauen
0
28/01
18:00
logoÖrgryte
0
logoIK Oddevold
0
28/01
19:00
logoShamrock Rovers
0
logoWexford Youths
0
28/01
19:00
logoWeiden
0
logoHankofen-Hailing
0
28/01
20:00
logoKaPa
0
logoPK-35 ry
0
28/01
20:00
logoLongford Town
0
logoShelbourne
0
28/01
20:30
logoFK Riteriai
0
logoBFC Daugavpils
0
28/01
23:00
logoChattanooga
0
logoAtlanta United
0
28/01
23:00
logoNew York City FC
0
logoLos Angeles FC
0
28/01
Canlı ( Ert. )
logoGuatemala
0
logoVenezuela
0
Giriş Yap

Samsuncity ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin